Napisane przez: e325flyer | Lipiec 25, 2007

Spis symboli czesci, upgreadow do E325

TT3845 : Mini Titan E325 Crash Kit
Mini – Titan Factory Approved Crash Kit.

PV0701 : MAIN ROTOR HUB – MINI TITAN
MAIN ROTOR HUB – MINI TITAN

PV0702 : FLYBAR SEESAW HUB – MINI TITAN
FLYBAR SEESAW HUB

PV0703 : FLYBAR CONTROL ARM – MINI TITAN
FLYBAR CONTROL ARM

PV0704 : MAIN SHAFT – MINI TITAN
MAIN SHAFT – MINI TITAN (2)

PV0705 : MAIN ROTOR GRIPS – MINI TITAN
MAIN ROTOR GRIPS

PV0706 : FLAPPING DAMPERS (70 DUROMETER) – MINI TITAN
FLAPPING DAMPERS (70 DUROMETER)

PV0707 : FEATHERING SHAFT – MINI TITAN
FEATHERING SHAFT (2)

PV0708 : FLYBAR CONTROL ARM – MINI TITAN
FLYBAR CONTROL ARM

PV0709 : FLYBAR – MINI TITAN
FLYBAR (2) – MINI TITAN

PV0710 : SWASHPLATE – MINI TITAN
SWASHPLATE

PV0711 : WASHOUT BASE SET – MINI TITAN
WASHOUT BASE SET

PV0712 : MIXING LEVER SET – MINI TITAN
MIXING LEVER SET

PV0713 : WASHOUT BASE – MINI TITAN
WASHOUT BASE

PV0714 : MAIN FRAME SET – MINI TITAN
MAIN FRAME SET

PV0715 : BASE SET – MINI TITAN
BASE SET

PV0716 : SKID SET – MINI TITAN
SKID SET

PV0717 : UPPER BEARING HOUSING – MINI TITAN
UPPER BEARING HOUSING

PV0718 : SERVO TRAYS – MINI TITAN
SERVO TRAYS – MINI TITAN

PV0719 : BATTERY TRAY – MINI TITAN
BATTERY TRAY

PV0720 : BODY RETAINING POSTS (2) – MINI TITAN
BODY RETAINING POSTS (2)

PV0721 : PHASE CONTROL TRACK – MINI TITAN
PHASE CONTROL TRACK

PV0722 : AUTO-R TAIL DRIVE GEAR – MINI TITAN
AUTO-R TAIL DRIVE GEAR

PV0723 : MAIN GEAR WITH BEARING (50T) – MINI TITAN
MAIN GEAR WITH BEARING (50T)

PV0725 : MAIN GEAR HEX DRIVE HUB – MINI TITAN
MAIN GEAR HEX DRIVE HUB

PV0726 : ONE WAY SHAFT – MINI TITAN
ONE WAY SHAFT

PV0727 : MAIN SHAFT LOCK RING (2) – MINI TITAN
MAIN SHAFT LOCK RING (2)

PV0728 : MOTOR MOUNT – MINI TITAN
MOTOR MOUNT

PV0729 : 13T PINION (2) – MINI TITAN
13T PINION (2)

PV0730 : 10T PINION (2) – MINI TITAN
10T PINION (2)

PV0731 : 15T PINION (2) – MINI TITAN
15T PINION (2)

PV0732 : TAIL BOOM BRACKET – MINI TITAN
TAIL BOOM BRACKET

PV0733 : TAIL DRIVE GEAR SET – MINI TITAN
TAIL DRIVE GEAR SET

PV0734 : TAIL BOOM (2) – MINI TITAN
TAIL BOOM (2)

PV0735 : TAIL DRIVE BELT MXL413T – MINI TITAN
TAIL DRIVE BELT MXL413T

PV0736 : TAIL UNIT CASE SET – MINI TITAN
TAIL UNIT CASE SET

PV0737 : TAIL ROTOR SHAFT – MINI TITAN
TAIL ROTOR SHAFT

PV0738 : TAIL PITCH CONTROL SET – MINI TITAN
TAIL PITCH CONTROL SET

PV0739 : TAIL PITCH CONTROL LINK (4) – MINI TITAN
TAIL PITCH CONTROL LINK (4)

PV0740 : TAIL ROTOR GRIP – MINI TITAN
TAIL ROTOR GRIP

PV0741 : TAIL ROTOR HUB – MINI TITAN
TAIL ROTOR HUB

PV0742 : TAIL ROTOR BLADES – MINI TITAN
TAIL ROTOR BLADES (2)

PV0743 : TAIL FIN SET – MINI TITAN
TAIL FIN SET

PV0744 : FLYBAR PADDLES – MINI TITAN
FLYBAR PADDLES

PV0745 : 315MM MAIN BLADES – MINI TITAN
315MM MAIN BLADES

PV0746 : SKID DAMPERS (4) – MINI TITAN
SKID DAMPERS (4)

PV0747 : TAIL SERVO TRAY – MINI TITAN
TAIL SERVO TRAY

PV0748 : DOUBLE JOINT LEVER – MINI TITAN
DOUBLE JOINT LEVER

PV0749 : TAIL PITCH CONTROL LEVER – MINI TITAN
TAIL PITCH CONTROL LEVER

PV0750 : TAIL PITCH CONTROL SLIDER – MINI TITAN
TAIL PITCH CONTROL SLIDER

PV0751 : TAIL SUPPORT BRACKET – MINI TITAN
TAIL SUPPORT BRACKET

PV0752 : TAIL SUPPORT – MINI TITAN
TAIL SUPPORT

PV0753 : TAIL LINKAGE SET – MINI TITAN
TAIL LINKAGE SET

PV0754 : LINK ROD SET – MINI TITAN
LINK ROD SET

PV0755 : BALL LINKS – MINI TITAN
BALL LINKS

PV0756 : COMPLETE BODY SET – MINI TITAN
COMPLETE BODY SET

PV0757 : CANOPY ONLY – MINI TITAN
CANOPY ONLY

PV0758 : BODY ONLY – MINI TITAN
BODY ONLY

PV0759 : BLADE SUPPORT HOLDER – MINI TITAN
BLADE SUPPORT HOLDER

PV0762 : TAIL ROD GUIDES – MINI TITAN
TAIL ROD GUIDES

PV0763 : LINK BALLS (20) – MINI TITAN
LINK BALLS (20)

PV0764 : M1.6 X 6 CT. SCREW (20) – MINI TITAN
M1.6 X 6 CT.SCREW (20)

PV0765 : BODY MOUNT RUBBERS – MINI TITAN
BODY MOUNT RUBBERS

PV0766 : DECAL SET – MINI TITAN
DECAL SET

PV0767 : ANTENNA TUBE SET – MINI TITAN
ANTENNA TUBE SET

PV0768 : BAND & STRAP SET – MINI TITAN
BAND & STRAP SET

PV0769 : THRUST BEARING (2) – MINI TITAN
THRUST BEARING D4 X D9 X 4)

PV0770 : BEARING (10) – MINI TITAN
BEARING 2 X 5 X 2.5 (10)

PV0771 : BEARING (4) – MINI TITAN
BEARING 4 X 9 X 4 (4)

PV0772 : M2 X 6 ST SCREW (20) – MINI TITAN
M2 X 6 ST SCREW (20)

PV0773 : M2 X 10 ST SCREW (20) – MINI TITAN
M2 X 10 ST SCREW (20)

PV0774 : M2 X 9 SHOULDER SCREW (10) – MINI TITAN
M2 X 9 SHOULDER SCREW (10)

PV0775 : M2 X 14 SOCKET SCREW (20) – MINI TITAN
M2 X 14 SOCKET SCREW (20)

PV0776 : M2 X 16 SOCKET SCREW (20) – MINI TITAN
M2 X 16 SOCKET SCREW (20)

PV0777 : M2 X 8 SOCKET SCREW (20) – MINI TITAN
M2 X 8 SOCKET SCREW (20)

PV0778 : M2 X 10 SOCKET SCREW (20) – MINI TITAN
M2 X 10 SOCKET SCREW (20)

PV0779 : M2 X 25 SOCKET SCREW (20) – MINI TITAN
M2 X 25 SOCKET SCREW (20)

PV0780 : M3 X 3 GRUB SCREW (20) – MINI TITAN
M3 X 3 GRUB SCREW (20)

PV0781 : ASSORTED SCREW BAG – MINI TITAN
ASSORTED SCREW BAG

PV0782 : ASSORTED SOCKET SCREW BAG – MINI TITAN
ASSORTED SOCKET SCREW BAG

Ponizej czesci do tunningu i upgrade’ow:

PV0801 : METAL MAIN ROTOR HUB – MINI TITAN
METAL MAIN ROTOR HUB – MINI TITAN

PV0802 : HARDENED MAIN SHAFT – MINI TITAN
HARDENED MAIN SHAFT – MINI TITAN

PV0803 : METAL ROTOR GRIPS – MINI TITAN
METAL ROTOR GRIPS – MINI TITAN

PV0804 : METAL SEESAW HUB – MINI TITAN
METAL SEESAW HUB – MINI TITAN

PV0805 : METAL MIXING LEVER – MINI TITAN
METAL MIXING LEVER – MINI TITAN

PV0806 : METAL FLYBAR CONTROL ARM – MINI TITAN
METAL FLYBAR CONTROL ARM – MINI TITAN

PV0807 : METAL FLYBAR CONTROL LEVER – MINI TITAN
METAL FLYBAR CONTROL LEVER – MINI TITAN

PV0808 : METAL WASHOUT BASE – MINI TITAN
METAL WASHOUT BASE – MINI TITAN

PV0809 : METAL SWASHPLATE – MINI TITAN
METAL SWASHPLATE – MINI TITAN

PV0810 : METAL BEARING BLOCK – MINI TITAN
METAL BEARING BLOCK – MINI TITAN

PV0811 : METAL SERVO TRAY – MINI TITAN
METAL SERVO TRAY – MINI TITAN

PV0814 : METAL PULLEY – MINI TITAN
METAL PULLEY – MINI TITAN

PV0815 : METAL TAIL DRIVE PINION – MINI TITAN
METAL TAIL DRIVE PINION – MINI TITAN

PV0816 : METAL BODY POST SET – MINI TITAN
METAL BODY POST SET – MINI TITAN

PV0818 : METAL TAIL PITCH LEVER – MINI TITAN
METAL TAIL PITCH LEVER – MINI TITAN

PV0819 : M.D.JOINT LEVER – MINI TITAN
M.D.JOINT LEVER – MINI TITAN

PV0820 : METAL TAIL PITCH CONTROL SET – MINI TITAN
METAL TAIL PITCH CONTROL SET – MINI TITAN

PV0821 : METAL TAIL PITCH LINK – MINI TITAN
METAL TAIL PITCH LINK – MINI TITAN

PV0823 : METAL TAIL PITCH HOUSING – MINI TITAN
METAL TAIL PITCH HOUSING – MINI TITAN

PV0824 : CARBON TAIL FIN – MINI TITAN
CARBON TAIL FIN – MINI TITAN

PV0825 : CARBON TAIL BOOM – MINI TITAN
CARBON TAIL BOOM – MINI TITAN

PV0826 : CARBON MAIN BLADES – MINI TITAN
CARBON MAIN BLADES – MINI TITAN

PV0827 : SUS FLYBAR ROD – MINI TITAN
SUS FLYBAR ROD – MINI TITAN

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: